Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Sty 30, 2020 in Pozostałe | 0 comments

Galeria handlowa – miejsce wielu możliwości

Galeria handlowa – miejsce wielu możliwości

Galeria Łomianki, jak sama nazwa wskazuje, leży w podwarszawskich Łomiankach w pięknym otoczeniu Kampinoskiego Parku Narodowego. To obiekt, który został pobudowany w 2012 roku, więc jest stosunkowo młodym centrum handlowym. Jednak oferta obiektu jest na wysokim poziomie, a nawet prześciga wiele starszych pobratymców z branży.

Zabawa dla najmłodszych

W Galerii Łomianki nikt nie będzie się nudził, ponieważ galeria swoją ofertę przystosowała z myślą o każdej grupie wiekowej. Na dzieci czeka duży plac zabaw na ternie przynależnym do galerii – na świeżym powietrzu, w pełni ogrodzony i wyposażony w zabezpieczone obiekty do zabawy i wspinaczki. Wewnątrz dzieci mogą bawić się na niewielkich placach dla nich przygotowanych, gdzie czekają zabawki w postaci niskich obiektów do wspinaczek, siedzisk i tablic multimedialnych. W czwartki i piątki mogą także brać udział w lekcjach językowych (angielski i francuski), w których poznają podstawowe słowa i zwroty w trakcie zabawy.

Stylizacja krok po kroku

Na nieco starszych odwiedzających czeka także masa atrakcji w postaci targów, zakupów czy warsztatów. W części mogą śmiało brać udział także dzieci pod okiem prowadzących i rodziców. Warsztaty są okazjonalne, acz odbywają się stosunkowo często i są raczej tematyczne – pod daną porę roku lub okres świąteczny. Szczegóły na temat oferty eventowej oraz warsztatów można znaleźć na stronie internetowej galerii, gdzie zawsze na bieżąco uzupełniany jest harmonogram wydarzeń – https://galerialomianki.pl. W Galerii Łomianki pasaż oferuje szeroki wybór sklepów odzieżowych czy kosmetycznych, tych znanych i mniej znanych. Z pewnością każdy znajdzie tutaj to, czego potrzebuje w kwestii zakupów, niezależnie czy szuka konkretnych rzeczy, prezentów dla bliskich czy czegoś nowego. Klienci mają w tym miejscu także niepowtarzalną nigdzie indziej szansę na zakupy indywidualne z doświadczoną stylistką, która doradzi krój pod naszą figurę i styl idealny dla nas. W żadnej innej galerii nie mamy czegoś podobnego, a za zakupy ze stylistami zazwyczaj trzeba zapłacić dużo. Jednak liczba miejsc jest ograniczona i należy dokonywać rezerwacji terminów. Wiadomo, stylistka jedna, a chętnych bez liku.

Galeria Łomianki to wiele możliwości, zarówno jeżeli chodzi o same zakupy, jak i o wydarzenia. To miejsce tętniące życiem i unikalne na swój sposób.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *