Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Gru 2, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Galeria Łomianki przyjazna dzieciom

Galeria Łomianki przyjazna dzieciom

Galeria, pomimo odwiedzania jej przez liczne rodziny i przy tym wielu małych milusińskich, nie kwalifikuje się w naszym wyobrażeniu jako miejsce dla dzieci. To raczej zło konieczne, gdy ma się dzieci, bo zakupy się przecież same nie zrobią. Jednak wcale nie musi tak być, ponieważ galeria handlowa może być miejsce idealnym i otwartym na najmłodszych, czego dowodem jest Galeria Łomianki pod Warszawą.

Zakupy z dziećmi

Chodzenie po sklepie z dzieckiem, szczególnie małym, jest często dość męczące – zwłaszcza w dużych miastach. Masa ludzi, duża powierzchnia i tyle przedmiotów dookoła, które można zniszczyć lub będą potencjalnym zagrożeniem dla małego dziecka. Z tego powodu warto dziecko… zabezpieczyć. Najlepiej poprzez ograniczenie mu możliwości biegania i zapewnienie zabawy w trakcie zakupów – odpowiedzią na oba zadania są eleganckie wózki sklepowe z jeździkiem. Wózek w połączeniu z super samochodem – czerwonym, sportowym Audi – to świetny pomysł na udane i spokojne zakupy z rozrywką dla dzieci.

Atrakcje dla najmłodszych

Galeria Łomianki oferuje wiele wydarzeń i atrakcji, dedykowanych dzieciom. W końcu nie mogą się one nudzić. Czeka na nich wiele magicznych przygód w trakcie teatrzyków pacynkowych. Mogą wziąć udział w warsztatach tematycznych, w trakcie których będą się świetnie bawiły przy robieniu wianków, ozdób i wielu innych arcydzieł. Z kolei na kursach językowych z angielskiego lub francuskiego będą jednocześnie się bawić i uczyć. Zajęcia językowe odbywają się regularnie w czwartek i piątek. Więcej informacji o atrakcjach na stronie www.galerialomianki.pl.

Przestrzeń dla dzieci

Galeria Łomianki to przestrzeń child-fiendly (przyjazna dzieciom), gdyż ma rozbudowaną strefę dla najmłodszych odwiedzających. Wewnątrz galerii handlowej znajdują się specjalne place zabaw z kolorowymi atrakcjami, zabawkami, siedziskami i tablicami multimedialnymi, na których dzieci mogą się bawić bezpiecznie. Galeria przystosowała nawet łazienki dla najmłodszych zwiedzających. Na zewnątrz znajduje się ogromny plac zabaw na świeżym powietrzu. Cały teren jest ogrodzony, więc dzieci są bezpieczne. Plac wyposażono w zabawki, konstrukcje do wspinaczki i biegania, domki z mostami i wiele więcej. Plac zabaw jest dostępny także po zakończeniu pracy galerii.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *