Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 29, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Jaki wieszak do przedpokoju wybrać?

Przedpokój to nie tylko wizytówka każdego mieszkania, ale i zasadniczy punkt strategiczny. Nie dość, że każde odwiedziny zaczynają się właśnie tutaj, to też w tym właśnie pomieszczeniu trzymamy buty, płaszcze i inne akcesoria, których potrzebujemy wychodząc z domu. Dlatego ważne jest, aby to niewielkie zazwyczaj pomieszczenie, było nie tylko elegancko, ale i praktycznie urządzone. W utrzymaniu porządku i dobrej organizacji pomoże wieszak, który posłuży zarówno gościom, jak i domownikom.

Wybierając wieszak należy kierować się nie tylko wielkością przedpokoju, ale również jego charakterem. Dobry wieszak powinien łączyć funkcjonalność z atrakcyjnym wzornictwem. Należy zatem uwzględnić styl i kolorystykę mebli, kolor ścian, wygląd drzwi do mieszkania, oświetlenie oraz kształt klamek. Chodzi o to, żeby wszystkie elementy wystroju ze sobą współgrały, tworząc całość aranżacji. Na rynku znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań, wystarczy zajrzeć na stronę https://otomeble.pl/wieszaki-na-ubrania.html. Współczesny wieszak ma ciekawy design oraz wysoką jakość.

Wieszaki stojące
Jest to świetne rozwiązanie do dużych pomieszczeń a do tego prezentują się wyjątkowo efektownie. Pamiętajmy, że wieszak taki wymaga miejsca i swobodnego dostępu, aby wygodnie było z niego korzystać. Na wolnostojącym wieszaku można zawieszać nie tylko okrycia wierzchnie, ale również czapki, parasole, szale i torebki. Przeglądając różne modele zwracajmy uwagę na ich stabilność i sprawdźmy czy mają specjalne miejsce na parasole i małe wieszaki na nakrycia głowy. Wieszak wolnostojący o ciekawym designie będzie mocnym elementem aranżacji przedpokoju.

Wieszak wiszący
Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w każdym małym korytarzu, ponieważ nie zaburza ciągów komunikacyjnych i jest przy tym bardzo funkcjonalny. Przymocowany do ściany, nie zajmie dużo miejsca. Znajdziemy wieszaki wiszące z praktyczną półką, która może służyć do odkładania na nią nakryć głowy.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *