Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 22, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Przegląd stołów bilardowych dla dzieci

Gra w bilard od razu wciągnie naszego malucha w wir angażującej rozgrywki. Tej ponadczasowej grze w bilard nie dorówna żadna gra komputerowa, będzie to zatem świetna alternatywa dla najmłodszych, która przy tym daje mnóstwo frajdy.

Bilard to wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Przekonaj się i zorganizuj malcowi domowy turniej bilardowy dla niego i kolegów. Odpowiednie dla dzieci stoły znajdziemy na https://zabawki-gry.pl/Bilard-c258. Wyjątkową zaletą stołu bilardowego są jego wymiary dostosowane do dzieci. Istnieje kilka ciekawych rozwiązań, które np. pozwalają na grę w dowolnym miejscu, na przykład w dziecięcym pokoju czy w salonie. Stoły są najczęściej lekkie i łatwe w obsłudze, ponieważ zaprojektowane są specjalnie z myślą o wymaganiach najmłodszych graczy.

Składany stół do bilarda
Składany stół bilardowy zapewnia pełny zestaw gotowy do gry zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. W końcu bilard to wspaniała rozrywka nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Atutem składanego stołu jest możliwość szybkiego złożenia stołu do pozycji pionowej co pozwala zaoszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu. Stół wykonano z drewnianej płyty MDF a blat wykończono zielonym suknem. Zamontowane łożyskowe kółka pozwalają na łatwe i bez problemowe przemieszczanie złożonego stołu do innego pomieszczenia.

Mini stół bilardowy
Stół mini wykonany jest z solidnych materiałów, jak płyta MDF, z dbałością o wszystkie szczegóły. Powierzchnia do gry wyścielona jest trwałym zielonym suknem a każda z 6 łuz posiada siatkę, przez co łatwiej wbijać bile. Instrukcja montażu zamieszczona jest w opakowaniu a śrubki do zmontowania zabawki znajdują się w zestawie, przez co można złożyć stół bardzo szybko.

Stół do gier 12W1
Stół to wielofunkcyjne rozwiązanie, które zawiera 12 gier wraz z wymiennymi planszami. Jest to fantastyczna opcja dla całej rodziny! Gry, w które możemy zagrać na stole to: bilard, air hokey (cymbergaj), piłka nożna, tenis stołowy, kręgle, szachy, warcaby, trick trak, shuffleboard, pierścienie, black jack i podkowa.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *