Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 6, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Imprezowy weekend w Krakowie

Imprezowy weekend w Krakowie

Małopolska to dobry kierunek na weekend pełen niespodzianek i dobrej zabawy. W tym regionie jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, niezależnie od tego czy szukamy interesujących zabytków i lokali czy czystej zabawy w tradycyjnym wydaniu. Na rozrywkowej i kulturowej mapie Krakowa nieustannie zachodzą zmiany i przybywa prawdziwych perełek, które warto samemu sprawdzić.

Klubowe rytmy

Każdy miłośnik imprezowania, szczególnie klubowego, doceni krakowską scenę klubową. Wybór lokali w Krakowie, gdzie możemy tańczyć do białego rana przy dobrej muzyce jest naprawdę zaskakujący i zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Nie trzeba przejmować się tłumem, ponieważ krakowskie kluby najczęściej mają kilka sali i dzięki temu nie ma takiego tłoku w środku. W dodatku wiele klubów oferuje loże i strefy vip, gdzie można za odpowiednią cenę cieszyć się spokojem w przerwach między zabawą na parkiecie.

Panów zadowoli szeroki wybór klubów ze striptizem, tancerkami czy go-go. Wiele lokali tego typu obecnie znajduje się w okolicy Rynku Głównego, więc nie trzeba nawet oddalać się od centrum. Takie lokale najczęściej wpuszczają jedynie mężczyzn, którzy mogą podziwiać popisy taneczne zgrabnych pań lub uciąć miłą pogawędkę z hostessami, serwującymi drinki.

Z kolei na miłośników muzyki w nieco mniej klubowych klimatach czeka wiele niszowych, małych lokali, gdzie można poznać fajne brzmienie zespołów sceny indie lub jazz.

Na fanów mocno zakrapianych alkoholem imprez czekają pijalnie i browary, gdzie alkohol jest albo tani (jak pijalnia wódki i piwa) albo kraftowy i bardzo dobry, jak w Browar Lubicz. Oczywiście, tani alkohol także może być dobry – w pijalni shoty różnego rodzaju dostaniemy już za 1 euro.

Adrenalina na dobry początek wieczoru

Planując wypad do Krakowa warto skorzystać z dostępnych tutaj wyjątkowych atrakcji, nawet jeśli w planach na wieczór mamy klasyczne imprezowanie. Zawsze przed wciągnięciem w wir klubów i imprez możemy wybrać się w dzień na paintball, do domu strachów lub do klubu rzucania siekierami. Ostatnia z wymienionych atrakcji jest dość nową dyscypliną na polskim rynku, a przyszła do nas z Ameryki Północnej. Zabawa polega na rzucaniu specjalnie wyprofilowanymi i wyważonymi siekierami do celu na odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych torach. Taka zabawa wymaga rezerwacji na stronie organizatora – https://www.madaxe.pl/polish.html.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *