Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Wrz 23, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Najlepsze szafki na buty

Zanim nasz gość wkroczy do salonu musi rozebrać się w przedpokoju. Jest to więc pierwsze pomieszczenie, z jakim się styka i w którym zostawia swoje rzeczy. Ważne jest więc, aby było ono funkcjonalne i dobrze zorganizowane. To w końcu tutaj wiszą nasze kurtki i stoją buty, które trzeba gdzieś pomieścić. Podstawą dobrze i funkcjonalnie urządzonego przedpokoju będzie więc odpowiednio dobrana szafka na buty. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszą.

Oczywiście podstawową kwestią będzie dobranie odpowiedniej wielkości szafki. Warto więc już wcześniej zastanowić się nad tym, jak wiele par butów będziemy chcieli w niej trzymać. Na szczęście nie muszą to być wszystkie posiadane przez nas pary, wystarczy, że zmieszczą się tam buty, które nosimy podczas danej pory roku, resztę można przetrzymywać w pudełkach w innym miejscu. Dobrze myśleć na zapas i profilaktycznie zarezerwować trochę miejsca na jedną lub dwie nadprogramowe pary, które mogą zostawić pojawiający się w domu goście.

Dopasowana do wnętrza
szafka na buty.

Głębokość
Równie ważnym aspektem jest głębokość szafki na obuwie. Jest to szczególnie ważne, kiedy domownicy mają pokaźny numer buta, sięgający rozmiaru 46 lub więcej. Wówczas należy sprawdzić, czy w danej szafce zmieszczą się buty konkretnej osoby, ułożone oczywiście na wprost. Jeśli interesująca nas szafka posiada drzwiczki, sprawdźmy, czy bez problemów się one zamykają. W przypadku butów wysokich, jak szpilki, koturny czy kozaki, konkretne półki powinny mieć odpowiednią wysokość.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *