Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Sie 5, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Fotograf na ślub – czym się kierować przy wyborze?

Fotografie ślubne to piękna pamiątka, uwieczniające chwile naszego szczęścia i rodzinnej zabawy. Wracając do nich łatwo przypomnieć sobie o łączącej nas więzi, zażegnać niejedną kłótnię lub zwyczajnie powspominać stare czasy. Oznacza to że bardzo ważny jest wybór fotografa. Zdjęcia powinny być spójne, pasować do naszej osobowości, jeśli chodzi o plener ślubny, i estetyki jeśli mowa o fotografiach z wesela.

Ślub to jeden z istotniejszych momentów w życiu każdej pary. Przy okazji jest to jedno z bardziej stresujących wydarzeń pod kątem organizacji. Przygotowania trwają zwykle wiele czasu, od kilku do kilkunastu miesięcy, jednak warto pamiętać, że wspominanie trwa już do końca życia. Oznacza to, że nieocenioną pamiątką będą dobre zdjęcia ślubne, które upamiętnią te jedyne w swoim rodzaju chwile. Z tego powodu warto poświęcić dłuższą chwilę na zastanowienie się jakiego fotografa ślubnego wybrać.

Co brać pod uwagę?
Zacznijmy od tego że trzeba przeglądać różne zdjęcia i słuchać opinii innych. Rekomendacje od zadowolonych par, które znamy osobiście będą dobrą reklamą dla fotografa ślubnego. Zawsze możemy zapoznać się z portfolio interesującego nas fotografa na stronie internetowej, jak np. https://dwiewieze.pl/, gdzie można dokładnie zapoznać się z estetyką i kompozycją zdjęć oraz przekonać się, jakie fotograf ma pomysły na plenery ślubne. Dobrą opcją jest również wysyłanie e-maila z zapytaniem o dostępność terminu, prośbą o przedstawienie szczegółów oferty i cennik, co pokaże nam, jaki fotograf jest w kontakcie.

Pamiętaj o umowie
Rzecz, o której nie można zapomnieć. Otóż umowa musi być precyzyjna i odpowiadać na pytania, kto wykonuje zlecenie, komu oraz w jakim terminie. Dokument musi precyzyjnie opisywać zakres kupowanej usługi oraz termin przekazania gotowych prac. Nie może zabraknąć ceny, zaliczki i odpowiedzialności materialnej w sytuacji np. zerwania umowy przez którąkolwiek ze stron.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *