Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Sie 3, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Wybieramy najlepsze auto na akumulator dla dzieci

Elektryczne auta dla dzieci to spełnienie marzeń niejednego malucha. W końcu dzisiejsze samochody elektryczne dla to niesamowita frajda i wspaniała zabawa dla całej rodziny. Każdy maluszek z pewnością doceni napędzane akumulatorem własne cztery kółka. W tekście wskazujemy jaki samochód na akumulator najlepiej wybrać oraz na co zwrócić uwagę w czasie zakupu.

Szukając elektrycznego auta dla dzieci, należy zwracać uwagę na opisy produktów w sklepach internetowych oraz na opakowanie produktu. Są tam umieszczone informacje o rekomendowanym wieku oraz udźwigu pojazdu. Najlepiej zostawić parę kilogramów nadwyżki w maksymalnej ładowności samochodu, dzięki czemu dziecko nie wyrośnie szybko z pojazdu i będzie mogło dłużej cieszyć się swoją ulubioną zabawką. Najlepsze pojazdy znajdziemy na https://zabawki-gry.pl/Samochody-na-akumulator,c,7.

Dopasowanie do wieku
Najczęściej auto na akumulator dla dziecka przeznaczone jest dla malucha od 3 roku życia. Można jednak znaleźć pojazdy dla 2-latków, przy czym taka zabawka nie powinna rozpędzać się do zawrotnych prędkości, a maluch powinien być w stanie nad nią zapanować. Czterolatkowie mogą już bawić się nieco większymi samochodami, które będą szybsze, jednak nie powinny rozpędzać się do dużych prędkości. Auto na akumulator z jednym silnikiem, który napędza jedynie tylną oś będzie perfekcyjne. Pięciolatkowie mogą korzystać z większych możliwości. Chodzi np. o dwa mniejsze silniki elektryczne, z których jeden napędza przednie koła, a drugi tylne. Z kolei sześciolatkom na pewno spodobają się trochę mocniejsze pojazdy z dwoma dużymi silnikami elektrycznymi, z oryginalnym wyglądem pojazdu oraz dużą mocą, pozwalającą rozpędzać się nawet do 10 km/h. Są jeszcze auta dla dziesięciolatków, które są już prawdziwymi dziełami sztuki wśród samochodów elektrycznych dla dzieci i należą do największych tego typu pojazdów na rynku. Znajdują się tu takie elementy jak skrzynie biegów i pasy bezpieczeństwa.

Jaki akumulator wybrać?
Samochody na akumulator dla dzieci posiadają wiele różnych rodzajów zasilania. Znajdziemy pojazdy z jednym akumulatorem bądź dwoma. Do najczęściej wykorzystywanych rozwiązań należą: 12 V jednostka o pojemności 7 Ah, dwa akumulatory 6 V o pojemności 7 Ah, dwa akumulatory 12 V o pojemności 7 Ah, 12 V o pojemności 4,5 Ah oraz 12 V o pojemności 10 Ah. Oczywiście im większa pojemność, tym pojazd dłużej będzie mógł jeździć na jednym cyklu ładowania.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *