Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Lut 27, 2019 in Pozostałe | 0 comments

Strzelnica Cracow Shooting Academy na celowniku obcokrajowców

Polacy coraz chętniej sięgają po broń palną. Oczywiście, wszystko granicach dozwolonych prawem. Niezwykle popularne stały się wizyty naszych rodaków na strzelnicach, a obiektów tego typu w naszym kraju przybywa. Jednak odpowiedź na pytanie, kto najchętniej odwiedza strzelnicę Cracow Shooting Academy, może niejednego zaskoczyć. Okazuje się, że najwięcej klientów krakowskiej strzelnicy to obcokrajowcy. Hasło „shooting Krakow” bije rekordy popularności, jeśli chodzi o wypady do Polski.

Czy za granicą brakuje dobrych strzelnic?
Oczywiście, profesjonalne strzelnice istnieją w każdym europejskim kraju. Jednak Polacy mają zaskakująco szeroki dostęp do wojskowych wzorów broni palnej. Przykładowo, przeciętny Brytyjczyk nie ma możliwości postrzelania z pistoletu na popularny nabój 9×19 mm, nie wspominając nawet o takiej broni, jak legendarny Kałasznikow. Strzelnica Cracow Shooting Academy proponuje bardzo szeroki wybór różnego typu broni. Postrzelamy tu zarówno z broni krótkiej, jak i z długiej. Ale prawdziwą wisienką na torcie jest dostępna tutaj broń historyczna. Oddanie kilku strzałów z Pepeszy czy Carla Gustafa to dla miłośników broni palnej nie lada gratka.

Atrakcyjne pakiety
Na krakowską strzelnicę przyciągają gości z zagranicy atrakcyjne ceny. Cracow Shooting Academy przygotowała dla swoich klientów szereg pakietów, obejmujących różne rodzaje broni oraz zróżnicowaną liczbę strzałów. W porównaniu do cen obowiązujących na zachodzie nasz obiekt umożliwia tanie strzelanie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu usług. Klienci strzelnicy mogą liczyć na wszechstronną pomoc pracujących tu instruktorów. Dzięki nim treningi są ciekawe, efektywne oraz bezpieczne. Strzelnica na Pasterniku ma również propozycję dla firm, grup zorganizowanych oraz wszystkich, którzy w tak nietypowym miejscu chcą zorganizować imprezę urodzinową, wieczór kawalerski czy spotkanie integracyjne. Nic dziwnego, że obcokrajowcy wzięli na celownik Cracow Shooting Academy. Wystarczy zerknąć na stronę internetową obiektu – https://www.shootingcracow.com/en/, aby przekonać się, że mamy do czynienia z profesjonalistami.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *