Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Lis 17, 2018 in Pozostałe | 0 comments

Wszystko w dziedzinie kominów i nie tylko…

Sklep internetowy mateomarket.pl założony został przez firmę Mateo Service i funkcjonuje na polskim rynku od 2010 roku, a więc już przez osiem lat. Klienci znajdą tutaj wszystkie przedmioty oraz akcesoria, które przydadzą im się do wyposażenia i wykończenia mieszkania lub domu. Nie zabraknie więc mebli, narzędzi, elementów dekoracyjnych czy wyposażeniowych oraz innych, istotnych przedmiotów.

W poniższym artykule, pochylimy się nad kategorią Kominy i akcesoria, zawierającą wyłącznie produkty najlepszych polskich fabryk, rozpoznawanych także na światowym rynku. Kominy są przecież tak fundamentalną częścią domu, iż nie ma tutaj miejsca na oszczędności czy półśrodki – każda część kominowej konstrukcji powinna być trwała i bezawaryjna, by uniknąć ewentualnych usterek oraz zagrożeń. Klienci, sięgający po produkty tej kategorii w MateoMarket.pl otrzymują na nie gwarancję, dzięki czemu mogą czuć się pewnie.

Jednym z produktów, pojawiających się w tej kategorii jest Piec 11 cegieł koza szamotowy 180 m Atest 32 kg. Piec ten to sprawdzone oraz oszczędne rozwiązanie w każdym domu. Potocznie rozpoznawany jako „szamociak” (https://www.budujemydom.pl/kominki-i-kominy/920-kozy-czyli-piece-wolno-stojace), piec ten uznawany jest za najtańsze źródło cieplne na polskim rynku. Jego niewątpliwą zaletą jest także prosta, intuicyjna konstrukcja, dzięki czemu łato jest go zamontować, serwisować czy po prostu obsługiwać.

Dzięki temu, piece te wybiera się dla rozmaitych grup klientów. Poza atrakcyjną ceną i nieskomplikowaną formą, piece szamotowe łączy wysoka wydajność i „wszystkożerność”. Sprawdzone i rekomendowane żeliwo, z którego się je wykonuje sprawia, że są one zdecydowanie solidniejsze od pieców wykonywanych ze stali. Decydując się na kupno poniższego modelu, klienci odnajdą kilka kluczowych części, jak: dekiel żeliwny oraz żeliwny ruszt. Dekiel żeliwny nie będzie zmieniać swojego kształtu, pod wpływem nawet najwyższych temperatur, w odróżnieniu od innych stopów. Oznacza to, że klienci mogą na „szamociaku” gotować, dbać o jego podgrzewanie lub utrzymywanie przez niego ciepła. Równocześnie, piece spełniają wszelkie wymagania w dziedzinie sprawności cieplnej, emisji dwutlenku węgla w klasie pierwszej, efektywności energetycznej oraz innych detali, które władze państwa mają możliwość kontrolować.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *