Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 25, 2014 in Kosmetyki | 0 comments

Dlaczego kobiety kupują kosmetyki?

Dlaczego kobiety kupują kosmetyki?

 

Kobiety kupują kosmetyki, aby dobrze wyglądać i czuć się w swojej skórze. Kobiety, znacznie częściej niż mężczyźni mają zły humor, wahania nastroju i potrzebują bodźców, które poprawią niemiły stan ducha. Choć wiadomo, że najlepszym przyjacielem kobiety jest biżuteria, to jest to drogi zbytek, a kosmetyki należą do tańszej grupy produktów poprawiających nastrój.

Nie ma nic lepszego jak kąpiel w wannie pełnej odświeżającej piany o zapachu kwiatowym, czy też owocowym. Zwolenniczki czekolady wykąpią się w czekoladowym płynie, skorzystają z dobroczynnego działania peelingu czekoladowego.

Kąpiel w wannie wypełnionej zapachem olejków eterycznych, albo kosmetyków nasączonych zapachem kwiatów to chwile niezapomniane.

Balsam do ciała o kojącym zapachu kwiatów, owoców lub innym, równie intrygującym zapachu to marzenie każdej zmęczonej kobiety. Możemy zakupić sobie płyn do kąpieli, żel, krem oraz perfum w tym samym zapachu i otulać się ulubioną wonią przez cały dzień.

Szampony, które podtrzymują intensywny kolor włosów, wpływają na ich objętość, dodają witalności. Odżywki, które dbają o kondycję włosa. Wszystkie te kosmetyki sprawiają, że kobiety stają się szczęśliwsze, wprowadzają się w stan głębokiego relaksu. Zapewne dlatego w sklepach z drogerią zawsze możemy spotkać kobiety zapatrzone w półki przepełnione ciekawymi pojemnikami, pudełkami, opakowaniami, które kryją ulubione kosmetyki.

Kobiety kupują też kosmetyki, aby podobać się mężczyznom, choć same często nie przyznają się do tego.