Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 31, 2014 in Kosmetyki | 0 comments

Kosmetyki na rozstępy

Kosmetyki na rozstępy

 

Rozstępy pojawiają się w czołówce rankingu na najczęstszą przypadłość spędzającą sen z powiek kobietom.

Specyfiki zapobiegające rozstępom należą do najbardziej poszukiwanych. Sięgamy po kremy, balsamy itp. Począwszy od naturalnych po złożone i zaawansowane na szczeblu medycznym.

Skóra, która zostaje przeciążona nagłym przyrostem kilogramów cierpi, a efektem są czerwone pręgi, zwane rozstępami. Przypadłość ta może pojawić się w przypadku każdego z nas, dlatego warto dbać o skórę i podjąć zapobiegawczą próbę ratowania jej.

Szczególnie, że rozstępy są bardzo widoczne i czym mocniejsze, tym trudniejsze w leczeniu. Jeśli już się pojawią warto na początek zakupić preparat, który wzmocni, odświeży skórę, sprawi że będzie elastyczna jak dawniej. Wszystko jednak wymaga stałości, regularnego stosowania.

W przypadku zakupu kosmetyku zbawienne jest dokładne czytanie etykietek na produktach, ponieważ nie jest ważny jego ładny wygląd, zapach oraz znana marka producenta, a raczej sam skład, który powinien zawierać najważniejsze witaminy i składniki mineralne. Jeśli nie wiemy, czego oczekiwać od składu, warto spytać o poradę lekarza lub farmaceutę.

Dlatego kosmetyki na problemy ze skórą najlepiej kupować w aptece lub drogerii, gdzie uzyskamy fachowe wsparcie. W aptece możemy też dostać produkty, które sprzyjają poprawie kondycji skóry, a wydawane są jedynie na receptę.

Szukając dobrego kosmetyku można też sugerować się opinią osób, które wygrały zmagania z rozstępami. Jest to najlepsze źródło pomocnych informacji.