Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 10, 2014 in Kosmetyki | 0 comments

Kosmetyki dla mężczyzn

Kosmetyki dla mężczyzn

 

Jeśli jeszcze do niedawna niepodważalną opinią był fakt, że kobieta jest najbardziej wymagającą istotą, to teoria ta od pewnego czasu ulega przemianie. Świat mężczyzn, ich wymagań wobec otaczającej rzeczywistości, mody, czy doboru kosmetyków bardzo szybko się zmienia.

Na poparcie powyższej tezy wystarczy udać się do sklepu i spojrzeć na półki z produktami dla mężczyzn. Zajmują one coraz więcej miejsca, a czołowe marki producentów kosmetyków zaczynają specjalizować się w produktach skierowanych tylko i wyłącznie do mężczyzn.

Współczesny mężczyzna nie podkrada kobiecie jej kremu do twarzy, czy też maseczki nawilżającej, odżywczej, on ma już swój własny wybór i szeroką ofertę skierowaną tylko i wyłącznie do niego, jako do mężczyzny.

Są produkty dla cery wrażliwej, choć mężczyźni do takiej się nie przyznają, są też kosmetyki orzeźwiające, nadające energii, mocy, elastyczności skórze. Czy efekt będzie taki jak zamierzony, okazuje się po zastosowaniu produktu, ważne jest natomiast to, że mężczyźni coraz więcej czasu spędzają przy półkach w drogerii.

Nie jest to już kwestia wyboru pianki, czy żelu do golenia, ale kremu właściwego do danej karnacji, skóry, jak również gęstości zarostu.

Mężczyźni mogą wybierać w licznych produktach do pielęgnacji włosów, jak i żelach pod prysznic różnych marek, sygnowanych przez znanych aktorów, sportowców. Świat męskich kosmetyków rozwija się z rosnącą mocą, ale wpływ na to mają sami mężczyźni, którzy oczekują produktów wysokiej jakości i co istotne potrafią rozpoznać ich klasę.