Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 10, 2014 in Medycyna estetyczna | 1 comment

Powiększanie biustu za pomocą kwasu hialuronowego

Powiększanie biustu za pomocą kwasu hialuronowego

 

Powiększanie biustu za pomocą kwasu hialuronowego to z całą pewnością alternatywna i coraz bardziej popularna metoda pozwalająca na zwiększenie rozmiaru piersi. Jest to przede wszystkim alternatywa dla innych, bardziej inwazyjnych i niebezpiecznych metod. Chodzi tu głównie o operację polegającą na wszczepianiu silikonowych implantów. Wstrzykiwanie kwasu hialuronowego jest natomiast znacznie mniej inwazyjne i z całą pewnością bardziej bezpieczne. Warto poza tym dodać, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie, w związku czym jest substancją dobrze tolerowana i jej wstrzykiwanie nie stanowi żadnego problemu. Zanim jednak zdecydujemy się na wykonanie takiego zabiegu, warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Warto też sprawdzić konkretne oferty gabinetów, szukając na przykład hasła: medycyna estetyczna Kraków.

Kwas hialuronowy jest uważany obecnie za substancję, która bardzo skuteczne zapobiega starzeniu się skóry. Z kwasu tego produkuje się żel, który służy wypełnianiu zmarszczek. Ma on niezwykle szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się go między innymi do powiększania ust, ujędrniania pośladków, modelowania twarzy, a także do powiększania biustu. Powiększanie piersi za pomocą kwasu hialuronowego jest metodą mniej inwazyjną niż wykonywanie operacji. To właśnie dzięki temu metoda ta cieszy się znacznie większą popularnością. Żel wstrzykiwany jest pomiędzy ścianę klatki piersiowej a gruczoł piersiowy. Zabieg nie jest długotrwały, wykonuje się go przez około pół godziny. Wykonywane jest jedynie niewielkie nacięcie.

Jest to metoda bezpieczna i mało inwazyjna, dlatego stanowi doskonałą alternatywę dla operacyjnego powiększania piersi. Podczas zabiegu stosuje się także znieczulenie miejscowe. Efekt takiego powiększania piersi utrzymuje się przez około 16 miesięcy. Jest on polecany tym kobietom, którym zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie i małej inwazyjności. Nie daje on jednak długotrwałych efektów.

1 Comment

  1. Dokładnie. Kwas hialuronowy jest uważany obecnie za substancję, która bardzo skuteczne zapobiega starzeniu się skóry.