Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Paź 10, 2014 in Uroda | 0 comments

Cienie pod oczami

Cienie pod oczami

 

Oczy to miejsce szczególne, można z nich wyczytać samopoczucie, nastrój. Nawet jeśli dbamy o oczy z należytą pieczołowitością to i tak najszybciej one zdradzą naszą metrykę. Na ich wygląd wpływa wiele czynników, m.in. przemęczenie, choroby, zbyt długa praca przed komputerem, wady wzroku, które wpływają na to, że oko jest bardziej obciążone.

Zmarszczki wokół oczu zwane też kurzymi łapkami najłatwiej zwalczyć botoksem. Natomiast pod oczami pojawiają się zmarszczki, cienie oraz obrzęki. Zatem, aby odbudować tą delikatną część skóry oraz zwiększyć jej napięcie należy zastosować pewne metody.
Peelingi działają wzmacniająco, zaś skuteczna w osiągnięciu widocznego efektu staje się mezoterapia, którą można łączyć w kuracji razem z peelingiem, w wyniku czego powstał zabieg o nazwie Mezopeel, który nie tylko silnie nawilża, odświeża, ale również rozjaśnia skórę pod oczami.

Zabiegiem niezwykle silnie odświeżającym dolne powieki oczu oraz redukującym cienie, jest Hydrobalans vital. Maleńkie kropelki są wstrzykiwane w dolną powiekę, dzięki czemu zwiększa się jej grubość, nawilżenie oraz pobudzona zostaje produkcja kolagenu. Preparat utrzymuje się w skórze nawet kilka miesięcy.

Wiotkość dolnej powieki można wzmocnić nitką hialuronową Restylane. Takim rodzajem nitek podwyższa się również wysokość brwi.
Często, tuż pod powieką, na skutek zaniku tkanki tłuszczowej, tworzy się tzw. dolina łez. Jeśli w takim miejscu zostanie wstrzyknięty kwas hialuronowy skóra się wzmocni, a zagłębienie zniknie.